Digitalizace audiokazet a gramodesek

Digitalizace
AUDIOKAZET A GRAMODESEK

Dejte svým nahrávkám druhý život ve špičkové kvalitě.

Chcete si znovu vychutnat hity dávno minulé ve sluchátkách v perfektním zvuku?
Nechcete přijít o vzácné nahrávky, které každým přehráváním ztrácí na kvalitě?

Vaše audiokazety (MC) i gramofonové desky (LP) digitalizujeme v nejvyšší možné kvalitě. Výsledné nahrávky vám dodáme ve formátech MP3, WAV nebo je vypálíme na audio CD.

Každý záznam pečlivě vyčistíme od šumu, praskání a jiných ruchů, upravíme hlasitost, vyvážíme zvukové stopy a sestříháme záznam tak, aby působil profesionálně, čistě a plynule – připravený k okamžitému poslechu bez rušivých momentů.

Využíváme špičkovou techniku renomovaných výrobců, moderní software i technologie umělé inteligence pro maximálně kvalitní výsledek.
Zakládáme si na rychlosti – pokud je to jen trochu možné, vaši zakázku dokončíme do 2 pracovních dnů.

Nechte své vzácné nahrávky zazářit v digitální kvalitě a uchovejte je pro další generace!

Ukázka digitalizace audiokazety BEZ úprav

Modelová kalkulace bezvyčištěníoptimalizacezvuku.
V déle audia 60 minut MC je cena 300 Kč + cena distribuce (CD, uschovna.cz). Cena je platná po uplatnění všech slev, jinak 360 Kč.

Ukázka digitalizace audiokazety S úpravami

Modelová kalkulace svyčištěnímoptimalizacítrackovánímzvuku.
V déle audia 60 minut MC je cena 480 Kč + cena distribuce (CD, uschovna.cz). Cena je platná po uplatnění všech slev, jinak 576 Kč.

Ukázka digitalizace vinylu BEZ úprav

Modelová kalkulace bezvyčištěníoptimalizacezvuku.
V déle audia 45 minut LP je cena 225 Kč + cena distribuce (CD, uschovna.cz). Cena je platná po uplatnění všech slev, jinak 270 Kč.

Ukázka digitalizace vinylu S úpravami

Modelová kalkulace svyčištěnímoptimalizacítrackovánímzvuku.
V déle audia 45 minut LP je cena 360 Kč + cena distribuce (CD, uschovna.cz). Cena je platná po uplatnění všech slev, jinak 432 Kč.

Jak probíháobjednávkazakázkarealizaceod A do Z

1

Poptávka

Kontaktujte nás e-mailem, nebo telefonicky pro zpřesnění vašeho požadavku na zakázku.
2

Podklady

Dodání podkladů do firmy. Fyzicky, nebo poštou.
3

Digitalizace

Provedeme ukázku digitalizace a zasíláme na e-mail. Pokračujeme v digitalizaci celé zakázky s nabídkou využití dalších pokročilých funkcí.
4

Distribuce

Obvykle distribuujeme digitalizovaný materiál pomocí úschovny. Pokud má zakazník požadavek uložit i na optický nosič. Přibalíme jej k zásilce při vrácení.
5

Platba

Po ukončení digitalizace a zaslání hotové zakázky zasíláme platební doklad pro úhradu zakázky. Při osobním vyzvednutí probíhá platba hotově proti paragonu.
6

Vrácení

Po uhrazení platby navracíme dodané podklady. Při osobním předání jsoukroky 5 a 6 pospolu.

Naše dlouhodobé projekty

James Bond CZ
Zelená výstava
Pohadky.cz